KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10289014
nr 1028 9014
Akvarell
Bertil Rystedt, signerad 1945, 20x27
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 mars 2016
kl 20:24:28
28/3 14:37:15